A Milan kapujába talált be a 67. percben. Ezzel a góllal állította be a végeredményt.

Milánóban lőtte első BL-gólját a Liverpoolban Szoboszlai Dominik. A magyar középpályás a 67. percben egy tőle indult támadásból talált a kapuba, beállítva a 3-1-es végeredményt.

Kedd este rajtolt el a Bajnokok Ligája immár 36 csapattal, csoportkörök nélkül.

és az olasz csapat már a harmadik percben megszerezte a vezetést Pulisic találatával. Ezután azonban az angolok átvették az irányítást, és a 23. percben Konaté, majd a 41. percen van Dijk góljával megszerezték a vezetést is.

A második félidőben aztán Szobolszlai Dominik is bevette az Milan kapuját, miután egy tőle indult támadás során a bal oldalon megiramodó Gakpótól visszakapta a labdát és könnyedén a hálóba pöcintette.

A magyar játékos még a 97. percben is villant egyet, de az utolsó pillanatban szerepelték. Az eredmény így 3-1 lett a Liverpoolnak.