2-1-re kikapott a Ferencvárosi Torna Club Torinóban a Juventus elleni csoportmérkőzésen a Bajnokok Ligájában.

Pedig a magyar csapat jobban játszott, mint az első, budapesti találkozón, és

némi meglepetésre már a meccs 19. percében vezetést szerzett Uzuni gólja révén.

VIDEÓ: Uzuni gólja, amivel vezetést szerzett a Fradi

FRADI VEZET A JUVE ELLEN! Ferencvaros goal against Juventus! [0-1] Champions League - Uzuni goal

Fradi vezetést szerzett a Juventus ellen torinóban a 19. percben ezzel 0-1 a Ferencváros javára! Csak így tovább fiúk! Ferencvaros took the lead against Juve...

De nem tartott sokáig az öröm, ugyanis Cristiano Ronaldo még a félidő előtt betalált a Fradi kapujába, ezzel megszerezte első idei BL-gólját.

A szünetre tehát 1-1-es állással ment a két csapat, és

ez az eredmény megmaradt majdnem a mérkőzés végéig. A hazai pályán játszó Juventus csak a hosszabbításban, a 92. percben tudott fordítani Alvaro Morata góljával.

A Ferencváros így továbbra is a G csoport negyedik helyén áll 1 ponttal, de csak a rosszabb gólkülönbsége miatt van a szintén egypontos Dinamo Kijev mögött.

A csoport másik párharcában a Barcelona győzedelmeskedett, 4-0-ra győzték le a Dinamo Kijevet. Ezzel eldőlt, hogy a Barcelona és a Juventus jut tovább a csoportból.

Jövő szerdán a Fradi a katalán sztárcsapatot fogadja a Puskás Arénában.