Hosszú Katinka harmadik helyen zárt az első döntőjében a rövidpályás úszó országos bajnokságon.

A tokiói olimpia óta először versenyző háromszoros olimpiai bajnokot a 100 méteres fináléjában Jakabos Zsuzsanna és Sebestyén Dalma is megelőzte. Az uszonyos úszásban többszörös világbajnok versenyző,

Senánszky Petra a délelőtti előfutam után az esti döntőben is magyar csúccsal nyert 50 méter gyorson: az előfutamban Hosszú Katinka 2014-es, 24.43-as rekordját adta át a múltnak, a fináléban aztán további hét századot javulva 24.30 másodperces idővel csapott célba.

Férfi 200 méter pillangón nem lehetett ott a szám nagymedencés olimpiai bajnoka, az Európa-bajnokságon ezüstérmes Milák Kristóf, mivel házi karanténba került. Távollétében Tekauer Márk nyerte a számot. A napot legjobban Telegdy Ádám zárta, aki száz vegyesen és háton is nyerni tudott, ő nyert egyedül két számot is.

4×50 m vegyes vegyesváltó:
1. Stamina TK (Szilágyi Gerda, Börcsök Dániel, Ollé Mónika Beatrix, Nell Olivér) 1:43.89 perc
2. Győri Úszó SE 1:44.02
3. Kőbánya SC 1:45.92

4×100 m vegyes gyorsváltó:
1. Budafóka XXII. SE (Márton Richárd, Zombori Gábor, Rátkai Zsófia, Molnár Dóra) 3:26.55 perc
2. Győri SE 3:27.05
3. Egri Úszó Klub 3:32.16

Ahol a futball esze és szíve találkozik!

Válogatott írások a legjobbaktól.

Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!

Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.

Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.