Az évek óta nagy tehetségnek tartott, ám botrányaival többször is a hírek közé kerülő ausztrál teniszezőre, Nick Kyrgiosra rátalált a szerelem. Lehet, egy orosz lány végre megfékezheti a sportág fenegyerekét.

A Marca.com egy képsorozattal mutatta be az új párt, többek között a fénykép is helyet kapott a válogatásban, amelyen Kyrgios és Anna Kalinszkaja kézen fogva állnak a Los Angeles Lakers egyik mérkőzésén.

A 21 éves Kalinszkaja eddigi legnagyobb sikerét még junior korában érte el, 2016-ban a szlovák Tereza Mihalíkova oldalán megnyerte az Australian Opent. Egyéniben 2015-ben a Roland Garroon volt döntős a juniorok között, de kikapott a spanyol Paula Badosa Giberttől.

A felnőttek között hét ITF-tornát nyert, tavaly májusban pedig a szlovák Viktória Kuzmova oldalán megnyerte a prágai tenisztorna páros versenyét. Jelenleg az egyéni világranglista 112. helyén áll.

Kyrgios korábban honfitársával, Ajla Tomljanoviccsal járt.

Kiemelt fotó: Instagram